F1H EURO CHALLENGE - POKAL SLOVENIJE
Zgornje Jablane, 13. maj 2014
SEZNAM PRIJAVLJENIH TEKMOVALCEV
Št. Ime in priimek J Letnik Klub / Društvo Država Št. šp. dov. F1H
1Oskar ŠtempiharJ2002Klub letalcev VrhnikaOŠ Tabor, Logatec SloveniaF1H
2Leon VončinaJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaF1H
3Vid BavconJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaF1H
4Nejc PolenčičJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaSLO 141.083F1H
5Staš PlaninšekJ2000MD AVIOTECHOŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
6Tomaž ŠutaJ2000OŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
7Rok BezjakJ1999OŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
8Tilen ŽagarJ2000OŠ Ljudski vrt SloveniaF1H
9Žiga TomaševJ2002DM PomurjaOŠ II, Murska Sobota SloveniaSLO 143.071F1H
10Martin BencikJ2003DM PomurjaOŠ I, Murska Sobota SloveniaSLO 143.084F1H
11Primož DoberšekJ2001OŠ dr. Franja Žgeča, Dornava SloveniaF1H
12Teodor LičerJ1999AK Josip KrižajOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina SloveniaSLO 1.118F1H
13Maj NovakovićJ2000AK Josip KrižajOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina SloveniaSLO 1.123F1H
14Urban TerlepJ2005AK KrkaOŠ Bršljin, Novo mesto SloveniaSLO 164.010F1H
15Maj HabjaničJ2006AK Murska SobotaOŠ Bakovci SloveniaF1H
16Matej TurkJ2001KMTGROŠ Šempeter pri Gorici SloveniaSLO 141.150F1H
17Erik UšajJ2001GKMTOŠ Šempas Slovenia142.086F1H
18Blaž KanteJ2000GKMTOŠ Šempas SloveniaSLO 142.075F1H
19GoldenTabs GoldenTabsJ10121985CWnsFThGyQdntQNfvGkLStdQ SloveniaJNhmAKFTF1H
20Eva RauchDM Pomurja SloveniaSLO 143.056F1H
21Miha RauchJ1998DM Pomurja SloveniaSLO 143.057F1H
22Tamás Szteblák1989Zalaegerszeg VMK HungaryHUN 2361F1H
23Franc GombocDM Pomurja SloveniaSLO 143.022F1H
24Matjaž PraprotnikMD AVIOTECH SloveniaSLO 90.007F1H
25Jože TitanAK Murska Sobota SloveniaSLO 6.020F1H
26Luka BitežnikJ1996GKMT SloveniaSLO 142.051F1H
27Nenad HorvatAK Rudolf Fizir CroatiaCRO 61261F1H
28Konrad JanžekovičMD AVIOTECH SloveniaSLO 90.046F1H
Total: 21 28




Klub / Društvo Število
AK Josip Križaj2
AK Krka1
AK Murska Sobota2
AK Rudolf Fizir 1
CWnsFThGyQ1
DM Pomurja5
GKMT3
Klub letalcev Vrhnika1
KMTGR4
MD AVIOTECH3
Zalaegerszeg VMK1


Osnovna šola Število
dntQNfvGkLStdQ1
OŠ Šempas2
OŠ Šempeter pri Gorici1
OŠ Bakovci1
OŠ Bršljin, Novo mesto1
OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina2
OŠ dr. Franja Žgeča, Dornava1
OŠ I, Murska Sobota1
OŠ II, Murska Sobota1
OŠ Ljudski vrt1
OŠ Mladika, Ptuj3
OŠ Solkan3
OŠ Tabor, Logatec1


Administrator