F1H EURO CHALLENGE - POKAL SLOVENIJE
Zgornje Jablane, 13. maj 2014
SEZNAM PRIJAVLJENIH TEKMOVALCEV
Št. Ime in priimek J Letnik Klub / Društvo Država Št. šp. dov. F1H
1Eva RauchDM Pomurja SloveniaSLO 143.056F1H
2Miha RauchJ1998DM Pomurja SloveniaSLO 143.057F1H
3Erik UšajJ2001GKMTOŠ Šempas Slovenia142.086F1H
4Martin BencikJ2003DM PomurjaOŠ I, Murska Sobota SloveniaSLO 143.084F1H
5Žiga TomaševJ2002DM PomurjaOŠ II, Murska Sobota SloveniaSLO 143.071F1H
6Franc GombocDM Pomurja SloveniaSLO 143.022F1H
7Matjaž PraprotnikMD AVIOTECH SloveniaSLO 90.007F1H
8Jože TitanAK Murska Sobota SloveniaSLO 6.020F1H
9Leon VončinaJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaF1H
10Maj HabjaničJ2006AK Murska SobotaOŠ Bakovci SloveniaF1H
11Urban TerlepJ2005AK KrkaOŠ Bršljin, Novo mesto SloveniaSLO 164.010F1H
12Matej TurkJ2001KMTGROŠ Šempeter pri Gorici SloveniaSLO 141.150F1H
13Vid BavconJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaF1H
14Luka BitežnikJ1996GKMT SloveniaSLO 142.051F1H
15Staš PlaninšekJ2000MD AVIOTECHOŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
16Tomaž ŠutaJ2000OŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
17Rok BezjakJ1999OŠ Mladika, Ptuj SloveniaF1H
18Primož DoberšekJ2001OŠ dr. Franja Žgeča, Dornava SloveniaF1H
19Oskar ŠtempiharJ2002Klub letalcev VrhnikaOŠ Tabor, Logatec SloveniaF1H
20Teodor LičerJ1999AK Josip KrižajOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina SloveniaSLO 1.118F1H
21Tilen ŽagarJ2000OŠ Ljudski vrt SloveniaF1H
22Maj NovakovićJ2000AK Josip KrižajOŠ Danila Lokarja, Ajdovščina SloveniaSLO 1.123F1H
23Blaž KanteJ2000GKMTOŠ Šempas SloveniaSLO 142.075F1H
24Nejc PolenčičJ2001KMTGROŠ Solkan SloveniaSLO 141.083F1H
25Konrad JanžekovičMD AVIOTECH SloveniaSLO 90.046F1H
26GoldenTabs GoldenTabsJ10121985CWnsFThGyQdntQNfvGkLStdQ SloveniaJNhmAKFTF1H
27Tamás Szteblák1989Zalaegerszeg VMK HungaryHUN 2361F1H
28Nenad HorvatAK Rudolf Fizir CroatiaCRO 61261F1H
Total: 21 28




Klub / Društvo Število
AK Josip Križaj2
AK Krka1
AK Murska Sobota2
AK Rudolf Fizir 1
CWnsFThGyQ1
DM Pomurja5
GKMT3
Klub letalcev Vrhnika1
KMTGR4
MD AVIOTECH3
Zalaegerszeg VMK1


Osnovna šola Število
dntQNfvGkLStdQ1
OŠ Šempas2
OŠ Šempeter pri Gorici1
OŠ Bakovci1
OŠ Bršljin, Novo mesto1
OŠ Danila Lokarja, Ajdovščina2
OŠ dr. Franja Žgeča, Dornava1
OŠ I, Murska Sobota1
OŠ II, Murska Sobota1
OŠ Ljudski vrt1
OŠ Mladika, Ptuj3
OŠ Solkan3
OŠ Tabor, Logatec1


Administrator